Mentální Harmonizace

Mentální harmonizaci používám samostatně i jako součást Vědomé výživy a vyživování a je to jednoduchá metoda, kterou jsem se naučila od Tereza Kramerová . Pomáhám s ní svým přátelům i rodině a je to jednoduchá metoda, kterou lze snadno kombinovat s výživovým poradenstvím.

"Mentální harmonizace se nemusí používat jen na hubnutí, ale i na celkový vědomý přístup k životu. Proto jsem se rozhodla nabídnout možnost konzultace pomocí Mentální harmonizace samostatně. Pokud tedy někdo cítí, že já jsem ta pravá, s kým by se chtěl podívat na svoje strachy, bolesti nebo třeba jen aktuální problémy, tak mě můžete kontaktovat. Poskytuji i telefonické nebo Skype konzultace.

Cílenými otázkami pomůžu klientovi se podívat na jeho tělo i mysl tak, jak je mu přirozené a vlastní. Tedy neuvádím ho do žádné meditace nebo změněného stavu vědomí. Klient má pouze zavřené oči a já mu pomohu nasměrovat jeho mysl tak, aby si uvědomil, co ho nejvíc trápí nebo kde mu "sídlí" například špatné pocity, strachy či bolest. Každému jeho mysl pak "vykreslí" představu, kterou společně projdeme a zpracujeme. Někdy stačí si onu představu prodýchat, jindy třeba z těla "vymasírovat". Ale to jsou jen příklady, protože každý jsme jedinečný a naše moudré tělo ví, jak nám náš strach, bolest či problém k řešení může vykreslit a zároveň, jak se ho i zbavit. Jen jsme prostě pozapomněli, jak na to. A touhle metodou si to snadno připomeneme. Navíc je to každého osobní práce a osobní úspěch, protože jen Vy si svůj problém v sobě objevíte a zpracujete ho. Já jsem na Vaší cestě pouhým průvodcem. Díky této metodě se tak můžete zbavit špatných pocitů z vlastního těla, aktuálního stresu, bolesti nebo jiných problémů."   

S úctou Veronika

Ceník:

- za samostatnou konzultaci: osobně (500 Kč/hod), Skype nebo telefonicky (300 Kč/hod).

Autorka fotografie: Gabriela Pausa

Popis metody Mentální Harmonizace a e-book zdarma naleznete zde. Video z Mentální Harmonizace v praxi tady.